Informacje,
pomysły i dyskusja

Jak stworzyć regulamin sklepu/strony internetowej?

W dzisiejszych czasach handel w Internecie powoli wypiera tradycyjne formy robienia zakupów. Nie ma się co dziwić; sklep internetowy jest tańszy w utrzymaniu dla sprzedawców, a dla konsumentów stanowi możliwość na łatwe zakupy bez wychodzenia z domu. Obecnie w internecie można kupić wszystko, od szczoteczki do zębów po luksusowe wakacje.

Igor Gawryś 04 May 2020

Jak promować stronę internetową?

W dzisiejszych czasach handel w Internecie powoli wypiera tradycyjne formy robienia zakupów. Nie ma się co dziwić; sklep internetowy jest tańszy w utrzymaniu dla sprzedawców, a dla konsumentów stanowi możliwość na łatwe zakupy bez wychodzenia z domu. Obecnie w internecie można kupić wszystko, od szczoteczki do zębów po luksusowe wakacje. Wielu świeżych posiadaczy sklepów internetowych ma problem z dotarciem do klientów i aby wyróżnić się na tle innych. Aby temu zaradzić, przygotowaliśmy kilka rad dla początkujących, które pozwolą zwiększyć zasięg sklepu internetowego.

Igor Gawryś 04 May 2020

Wsparcie sprzedaży przez media społecznościowe.

Obecnie każda firma, niezależnie od wielkości, branży i stażu chce zaistnieć w mediach społecznościowych. I nie ma się co dziwić; obecnie platformy takie jak Facebook czy Instagram stanowią idealną bazę potencjalnych klientów, których jednak należy skłonić do zakupów w Twoim sklepie, nie u konkurencji.

Igor Gawryś 04 May 2020

Subsrybuj nasz newsletter!

I badź na bieżąco z naszą ofertą